A może tak wszystko rzucić i wyjechać do Dubaju?

Mam już dosyć polskiej rzeczywistości, życia od wypłaty do wypłaty, beznadziejnej pogody od listopada do marca i codziennych podziałów politycznych.


para idzie na tle pustymi w UAE


W Dubaju pracy znajdzie każdy kto chce pracować, od specjalisty IT, po przez mechanika samochodowego po instruktora narciarstwa, tak dobrze przeczytaliście, w Dubaju można jeździć na nartach przez cały rok. Główny warunek jaki trzeba spełnić to biegła znajomość języka angielskiego (CV należy przygotować w języku angielskim) oraz posiadanie ważnej wizy pracowniczej.

List od Adam który jest instruktorem sportów zimowych w Dubaju:

Cześć, jestem Adam i od dziesięciu lat mieszkam i pracuję w Dubaju. Moją pasją są sporty zimowe, takie jak jazda na nartach i snowboardzie, ale Dubaj nie słynie z obfitości śniegu i zimowych sportów. Na szczęście jest sposób, żeby nadrobić brak śniegu - takim miejscem jest SkiDubai, sztuczny stok narciarski na którym można jeździć na nartach i snowboardzie przez cały rok. Stok ma długość około 400 metrów.

Jako instruktor jazdy na nartach i na snowboardzie w SkiDubai oraz trener personalny na siłowni, pracuję w jednej z największych hal ze sztucznym śniegiem w Dubaju. Moja praca polega na nauczaniu ludzi, jak jeździć na nartach lub na snowboardzie i pomaganiu im w rozwoju ich umiejętności.

Nauka jazdy na nartach lub snowboardzie w hali ze sztucznym śniegiem jest całkiem inna niż na zewnątrz, gdzie mamy do czynienia z naturalnym śniegiem. W hali sztucznym śnieg jest bardziej gładki i mniej śliski, co oznacza, że trzeba się dostosować do nowych warunków. W hali są także różne rodzaje stoków, od łatwych dla początkujących, po bardziej zaawansowane dla bardziej doświadczonych narciarzy i snowboardzistów.

Zapytaliśmy o Tomasza o jego przepis na biznes w Dubaju

Jako lakiernik samochodowy w Dubaju od ośmiu lat zajmuję się naprawą i lakierowaniem głównie luksusowych samochodów, takich marek jak Mercedes, BMW, Porsche, Lamborghini, Ferrari, Maserati i inne. W ciągu tych ośmiu lat udało mi się zbudować solidną bazę klientów, którzy ufają mi swoje samochody i korzystają z usług mojego warsztatu.

W moim warsztacie zatrudniam trzy osoby z Polski, mój sukces to również ich zasługa. Zawsze staram się dbać o moich pracowników, zapewniając im dobre warunki pracy i dobre zarobki adekwatne od zaangażowania. Cieszę się, że udało mi się zbudować tak dobrą ekipę, która pomaga mi w obsłudze klientów i w rozwoju warsztatu.

Moje zadowolenie z pracy nie kończy się na zyskach finansowych. Cieszy mnie fakt, że mogę pomóc klientom w naprawie ich samochodów i sprawić, że wyglądają one jak nowe. Bardzo ważne jest dla mnie zadowolenie klientów i ich zaufanie do mojego warsztatu.

Warsztat ciągle się rozwija się, co pozwala mi myśleć o dalszej rozbudowie i zatrudnieniu kolejnych dwóch osób. Zamierzam również zainwestować w jeszcze lepsze narzędzia i technologie, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość usług.

Prowadzenie warsztatu samochodowego w Dubaju to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja. Kocham piękne samochody i cieszę się, że mogę pomóc w ich naprawie i przywróceniu im dawnego blasku.

CV do pracy w Dubaju - jak powinno wyglądać?

CV powinno być napisane w języku angielskim, dodatkowo powinno zawierać takie informacje jak obywatelstwo, wiek, status wizowy. CV do pracy w Dubaju więcej informacji na: thejobdubai.com/how-to-write-cv

Gdzie szukać pracy w Dubaju

Znalezienie wolnych wakatów nie powinno być problemem, oczywiście wcześniej warto postarać się o spełnienie takich wymogów jak znalezienie lokum i wyrobienie wizy pracowniczej.

Oferty pracy w Dubaju m.in. na: ae.indeed.com/jobs-in-dubai oraz www.bayt.com/en/uae/jobs/jobs-in-dubai/.

W TEJ KATEGORII