I am looking for a job! Praca za granicą w czasach Covid 19!

kurier dostawca wkłada paczki do samochodu jest w maseczce antywirusowej

Sytuacja na rynku pracy i przepływu ludzi wciąż jest niepewna ale poprawia się z każdym tygodniem. Od września 2020 Polska zawiesiła loty do 40 krajów, natomiast ruch kołowy odbywa się bez przeszkód.

Osoby które zamierzają podjąć pracę za granicę powinny posiadać aktualną wiedzą o sytuacji epidemicznej w danym kraju. Najwięcej wiarygodnych informacji odnośnie jak wygląda sytuacja z Covid 19 znajdziemy w anglojęzycznym serwisie informacyjnym www.bbc.com/news/coronavirus

Wirus nie daje za wygraną, gospodarka światowa wyhamowuje to jednak warto próbować wyjść z bezrobocia. Wskazówki które pomogą Ci znaleźć zatrudnienie nie tylko za granicą (musisz to wiedzieć) - www.marketwatch.com/press-release/5-must-have-tools-when-job-hunting.

Skuteczna szczepionka to jedyne rozwiązanie?

Jak widać po codziennych doniesieniach, wirus nie odpuszcza, fala zachorowań się nie kończy. Wszyscy, a szczególnie branże najbardziej dotknięte lockdownem (branża turystyczna, rozrywkowa, targowa, wystawiennicza) czekają na skuteczną szczepionkę, aby epidemia już się skończyła.

Pracowałeś w wyżej z wymienionych branż? Być może warto zmienić branżę, przynajmniej na te kilka miesięcy jak wszystko nie wróci do okresu z przed pandemii.

Komentarze

Treść komentarza:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  

W TEJ KATEGORII