Co warto zobaczyć:
Oferuje, Lubelskie,   dodano: 2017-01-05 14:00:17

Konserwator do Ośrodka Turystycznego w Bieszczadach

Zakres obowiązków:
• obsługa techniczna urządzeń, prace remontowo-budowlane, bieżące naprawy związane z funkcjonowaniem obiektu
• prace gospodarcze na terenie obiektu.

Wymagania:
• umiejętności z zakresu elektryki, hydrauliki, mechaniki
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia
pracę™ w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia
zakwaterowanie

CV + List motywacyjny należy składać na adres:
konserwator(at)bieszczady.com.pl
tel. 600047199

15 + 20 + 5 =   (oblicz)