Co warto zobaczyć:
Oferuje, Pomorskie, Ustka   dodano: 2015-11-06 15:35:39

Brygadzistę na noce do serwisu sprzątającego - atrakcyjne wynagrodzenie!

Zakres obowiązków:
- rozdzielanie osób na poszczegĂłlne linie w danym obszarze
- prowadzenie szkoleń dla personelu na stanowisku pracy
- nadzĂłr prac osób myjących
- prowadzenie odbiorĂłw wizualnych wykonanych prac
- kontrola personelu
- prowadzenie dokumentacji obiektowej
- raportowanie do przełożonych na bieżąco z wykonanych prac
- monitorowanie zuĹźycia preparatĂłw chemicznych
- zgłaszanie w formie papierowej usterek maszyn, sprzętu, otoczenia do przełożonych
- dbałość o porządek w magazynkach z chemią i sprzętem

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu personelem
- mile widziana znajomością środkĂłw chemicznych
- książeczka sanepidu lub chęć wyrobienia

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- Możliwością rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr: 698 698 072 lub 885 446 624

7 + 12 + 7 =   (oblicz)