Oferuje, Dolnoślą…skie, Niemcy   dodano: 2014-08-25 10:52:31

kierowca autobusu - Niemcy

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec :

KIEROWCÓW AUTOBUSÓW MIEJSKICH I DALEKOBIEŻNYCH

Najważniejsze obowiązki:
- Obsługa autokaru na trasach miejskich lub dalekobieżnych
- Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :
- Wykształcenie zawodowe, kierunkowe
- Kwalifikacje uprawniające do kierowania autobusem tzn. aktualne prawo jazdy Kat. D lub DE
- Karta kierowcy
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku ( mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
- Komunikatywna znajomością języka niemieckiego
- Wysoka kultura osobista i miła aparycja

Oferujemy:
- Legalną pracę™ na terenie Niemiec
- Umowę o pracę™ na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie organizowane przez Pracodawcę

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@horecahr.pl lub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : kierowca autobusu – Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

8 + 7 + 1 =   (oblicz)