Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2014-01-29 15:41:03

Specjalista ds. Telesprzedaży umowa o przacę (podstawa+prowizje)

MORE Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu inwestycji, sprzedaży, doradztwa oraz implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TELESPRZEDAĹťY

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SCT/WaW/0114

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Aktywna telefoniczna sprzedaĹź produktów / usług znajdujących się w ofercie Naszej firmy
- Umawianie spotkań sprzedażowych.
- Odbywanie spotkań biznesowych z Klientami.
- Realizacja wyznaczonych celĂłw sprzedaĹźowych
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

WYMAGANIA:

- Minimum rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Wysoka motywacja do realizacji założonych celów.
- Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę™
- Atrakcyjny system wynagrodzenia uzaleĹźniony od wynikĂłw (podstawę + prowizję + premię)
- Niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon służbowy, baza danych
- Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- Wsparcie i indywidualną pomoc specjalistów
- pracę™ w młodym dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze.

15 + 14 + 1 =   (oblicz)