Oferuje, Wielkopolskie, Poznań   dodano: 2012-07-17 09:52:40

SPRZEDAWCA UŻYTKOWYCH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
- efektywna sprzedaĹź nowych samochodĂłw
- raportowanie wyników bezpośredniemu przełożonemu
- obsługa sprzedaĹźowa i dbanie o obecnych klientów firmy

WYMAGANIA
- 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży samochodĂłw nowych lub uĹźywanych
- komunikatywna znajomością dwĂłch językĂłw: rosyjskiego oraz angielskiego/niemieckiego
- wiedza na temat technik pozyskiwania klientów
- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
- komunikatywność, wysoka kultura osobista
- kreatywność
- obsługa podstawowych programów pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
- pracę™ pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwością ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- atrakcyjny system wynagrodzenia

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać drogą mailową wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

Numer referencyjny: SDC/07/P/GOP
e-mail: praca@trans-poz.com.pl
Termin nadsyłania aplikacji: 31-lipiec-2012

6 + 11 + 7 =   (oblicz)