Oferuje, Lubuskie, GorzĂłw Wielkopolski   dodano: 2012-07-16 12:02:29

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Mechanik/Elektromechanik Samochodowy
Miejsce pracy: GorzĂłw Wielkopolski

Główne zadania:
• naprawa aut zgodnie ze zleceniem
• obsługa komputera diagnostycznego
• diagnozowanie usterek
• naprawy zgodnie z przyjętym zleceniem
• montaż dodatkowych urządzeń: klimatyzacji, ogrzewania, alarmów, radia
Kwalifikacje:
• wykształcenie min. zawodowe (w zawodzie Mechanik Pojazdów Samochodowych, Elektryk/Elektromechanik Samochodowy)
• doświadczenie w naprawie aut osobowych i ciężarowych (mile widziane w autoryzowanym serwisie samochodowym)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomością elektryki samochodowej
• orientacja na wyniki
• komunikatywność
Oferujemy:
• otwartą ścieżkę awansu zawodowego
• zatrudnienie na umowę o pracę™ w pełnym wymiarze czasu pracy
• atrakcyjny system szkoleń
Praca w systemie dwuzmianowym, 5 dni w tygodniu, w soboty pierwsza zmiana.

Na zgłoszenia czekamy do 30.07.2012r. CV prosimy wysyłać na adres rekrulogin06@gazeta.pl.

6 + 10 + 2 =   (oblicz)