Oferuje, Warmiń„sko-mazurskie, Poznań   dodano: 2012-04-20 10:31:44

Doradca Klienta Biznesowego

Firma TENSE.PL (www.tense.pl) to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i marketingu internetowym.

Poszukujemy osób:
- ambitnych i zaangaĹźowanych,
- o wysokich zdolnościach analitycznego myślenia,
- posiadających łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- sprawnie posługujących się MS Office, pocztą elektroniczną oraz Internetem.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale sprzedaży oraz znajomością zagadnień związanych z pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych.

Zakres zadań:
- obsługa kontaktów biznesowych,
- przygotowywanie oraz wysyłanie ofert handlowych,
- negocjowanie oraz przygotowywanie kontraktĂłw handlowych,
- odpowiadanie na zapytania ofertowe klientów,
- opieka posprzedaĹźowa nad klientami firmy.

Oferujemy:
- pracę™ na pełen etat,
- pracę™ w biurze firmy w Poznaniu,
- umowę o pracę™,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

CV (wraz ze standardowym dopiskiem: „wyraĹźam zgodę…”) oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@tense.pl.

8 + 3 + 2 =   (oblicz)