Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2011-11-27 22:20:11

Doradca Finansowy

Prężnie rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje ciekawych, dynamicznych oraz pełnych pasji ludzi na stanowisko Doradcy Finansowego. Działalność firmy opiera się na wieloletnim doświadczeniu w branży finansowej oraz europejskich standardach pracy. Podstawy naszych działań„ tworzą przede wszystkim chęć pomagania innym, budowanie poczucia bezpieczeństwa, planowanie przyszłości oraz tworzenie niezaleĹźności finansowej naszych klientów.

Zakres obowiązków:
- analiza potrzeb oraz możliwości finansowych klientów
- tworzenie długofalowych planów finansowych
- pozyskiwanie klientów oraz budowanie bazy
- sprzedaĹź oferowanych produktów

Wymagania:
- optymizm w myśleniu, skuteczność w działaniu
- nastawienie na cel oraz postawa prokliencka
- chęć ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży finansowej, sprzedaży lub obsłudze klienta

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciągłe szkolenia i coaching, umożliwiające rozwój posiadanych kompetencji
- indywidualnie tworzona ścieżka kariery
- wstępna baza klientów

Prosimy wysyłać CV na adres: oferta.warszawa@gmail.com.

9 + 2 + 5 =   (oblicz)