Co warto zobaczyć:
Oferuje, Pomorskie, Gdynia   dodano: 2011-11-04 14:48:21

Informator/ doradca

Obowiązki :
- praca w godzinach 12-20 od poniedziałku do piątku
- obecność na szkoleniach
- informowanie odbiorcĂłw indywidualnych o zmianach na rynku energetycznym
- pomoc odbiorcom w wypełnianiu potrzebnych dokumentów
- codzienne raportowanie swojej pracy do przełożonego
Wymagania :
- punktualność i sumienność wykonywanych zadań
- cechy charakteru: wytrwałość w działaniu, pozytywne nastawienie, komunikatywność, odpowiedzialność
- chęć nauki nowych zagadnień
Mile widziane:
- chęć rozwoju biznesowego
- doświadczenie w pracy z klientem
Oferujemy :
- pełne szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwości rozwoju dla wszystkich pracowników
- wynagrodzenie podstawowe +premie za zaangaĹźowanie
- pracę™ w młodym zespole, gotowym do pomocy przy wdraĹźaniu się

ZGŁOSZENIA TYLKO DROGĄ TELEFONICZNĄ

501-416-731

7 + 4 + 1 =   (oblicz)