Oferuje, Wielkopolskie, Poznań   dodano: 2011-09-07 09:06:41

ELEKTROMONTER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- wykonywanie prac związanych z wykonawstwem i serwisem instalacji elektrycznych oraz elektroenergetycznych

WYMAGANIA

- wykształcenie zawodowe (preferowane wykształcenie średnie w zawodzie elektryk)
- znajomością podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki
- Umiejętność czytania schematĂłw elektrycznych
- min. dwa lata doświadczenia w pracy przy instalacjach elektrycznych i teletechnicznych
- uprawnienia SEP E do 1 kV
- dyspozycyjność
- Umiejętność współpracy z zespołem

MILE WIDZIANE

- dobra znajomością systemĂłw teletechnicznych, w tym SAP, DSO, CCTV, KD, LAN itp.
- uprawnienia SEP D oraz uprawnienia powyĹźej 1 kV

OFERUJEMY

- Możliwością rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektĂłw
- umowę o pracę™ na czas trwania projektu
- współpracę™ w miłym zespole
- pracę™ w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwością przedłuĹźenia umowy lub stałego zatrudnienia
- Możliwością awansu
- szkolenia specjalistyczne

Dokumenty aplikacyjne (CV lub Ĺźyciorys) proszę opatrzyć numerem referencyjnym w temacie e-maila i wysłać na poniźszy adres.

Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl
Numer referencyjny: ELK/09/PO
Termin nadsyłania dokumentów: 16-09-2011

18 + 9 + 5 =   (oblicz)