Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2011-01-20 14:36:41

Konsultant/Handlowiec ds. sprzedaży usług FOCUS TELECOM POLSKA Sp. z o.o.

Konsultant/Handlowiec ds. sprzedaży usług
FOCUS TELECOM POLSKA Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 01/11/KS

Opis stanowiska:
• Umawianie spotkań handlowych
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Realizacja założonych celów sprzedażowych
• Raportowanie sprzedaży
• Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

Wymagania:
• Rozwinięte umiejętności sprzedaĹźowe i negocjacyjne, zorientowanie na cel
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych
• Bardzo dobra znajomością pakietu MS Office
• doświadczenie w sprzedaży usług B2B (mile widziane)

Oferta:
• pełna wyzwań praca na samodzielnym stanowisku w rozwijającej sie firmie
• Możliwością rozwoju zawodowego w strukturach firmy
• Szkolenia produktowe
• Atrakcyjny system premiowy

Dodatkowe informacje:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do nas swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Aplikacje z nr ref. Prosimy wysyłać na adres:
praca@focustelecom.pl

11 + 3 + 7 =   (oblicz)