Oferuje, Opolskie, Kamień Śląski   dodano: 2011-01-18 13:48:01

Pracownik biurowy/ Pracownik ds. obsługi Klienta

I.      Wymagania niezbędne.
1.      Wykształcenie wyższe.
2.      Co najmniej dwuletni staş pracy
3.

II.    Wymagania dodatkowe
1.      znajomością przepisĂłw ustaw:
        o swobodzie działalności gospodarczej,
        o samorządzie gminnym,
        o organizacjach pozarządowych,

III.  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

prowadzenie spraw obsługi klienta w biurze projektu w Kamieniu Śląski w godzinach od 7:00 do 15:00.
WaĹźniejsze zadania:
1.Prowadzenie biura projektu

IV.              Wymagane dokumenty.

CV, LM, kserokopia dowodu

Wymagane dokumenty aplikacyjne naleĹźy składać drogą mailową z dopiskiem  „Oferta pracy – nabĂłr na stanowisko pracownika ds. obsługi klienta” na adres e-mailowy: konkretnapraca@o2.pl w  terminie do dnia  24 stycznia 2011r. Osoba pracująca na w/w stanowisku otrzyma wynagrodzenie 1900 zł brutto. Jest to umowa o pracę™ na czas określony. Z możliwością jej przedłuĹźenia na czas nieokreślony.

6 + 2 + 1 =   (oblicz)