Oferuje, Dolnoślą…skie, Wrocław   dodano: 2011-01-18 11:20:01

handlowiec/przedstawiciel

Istniejąca na polskim rynku już od 10 lat wiodąca Kancelaria Odszkodowawcza MEDITOR świadczy kompleksową i indywidualna usługę osobom poszkodowanym w wypadkach poszukuje partnerĂłw/handlowcĂłw do pozyskiwania nowych podmiotĂłw do obsługi prawnej. Proponujemy najwyĹźsze wynagrodzenie prowizyjne oraz oferujemy najlepszą obsługę klientów.

Opis stanowiska:
Reprezentowanie Kancelarii MEDITOR
Dbanie o rozwĂłj, wielkość i jakość sprzedaży usług
Pozyskiwanie podmiotĂłw do obsługi prawnej
WdraĹźanie i realizacja celĂłw sprzedaĹźowych
NajwyĹźsza jakość obsługi pozyskanego klienta

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie,
doświadczenie w branży sprzedaĹźowej
Wysoka kultura osobista
Nienaganny wygląd

Oferujemy:
współpracę™ na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach finansowych
pracę™ w nowoczesnej strukturze
Bonusy w postaci laptopów, wycieczek, samochodów służbowych
Pakiet specjalistycznych szkoleń
Szansę doskonalenia zawodowego w oparciu o najlepsze praktyki
Jasną ścieżkę rozwoju
Umowa agencyjna/zlecenia/o dzieło.

Forma kontaktu: proszę o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na e- mail wspolpraca@meditor.net.pl

14 + 19 + 4 =   (oblicz)