Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2012-08-01 14:36:28

Konsultant ds. Telefonicznej obsługi Klienta Biznesowego

Dla naszego klienta z branży Telekom poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa / Ursus
Nr Ref.: TT/O/08

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa infolinii wychodzącej
• Kontakt ze stałymi Klientami Biznesowymi
• Profesjonalna obsługa Klienta
• Telefoniczna sprzedaĹź produktów
• Przedłużanie umów

WYMAGANIA:
• Wysoka kultura osobista
• Status ucznia/studenta - mile widziany
• Mile widziani tegoroczni maturzyści
• Dokładność i sumienność
• Dobra dykcja
• Dobra znajomością obsługi komputera
• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku jak również w weekendy
• doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• Szkolenie przygotowujące do pracy
• Wynagrodzenie godzinowe 10,50 zł (brutto) + prowizje
• Przyjazną atmosferę i pełną wyzwań pracę™
• pracę™ w oparciu o umowę zlecenie
• Możliwością zdobycie pierwszego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem nr referencyjnego w tytule wiadomości na adres:
jakub.struzik@gigroup.com

Chesz edytować, odświeżyć lub usunąć ogłoszenie?