Co warto zobaczyć:
Oferuje, łódzkie , Radomsko   dodano: 2017-03-21 16:24:41

Magazynier/Operator wózka widłowego

Aquila Radomsko Spółka z o.o., będąca członkiem międzynarodowej grupy VPK Packaging, producent tektury falistej, poszukuje pracowników, zarówno kobiet jaki i męzczyzn na stanowisko:
Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Radomsko

- mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
- oferujemy szkolenia nie wymagamy doświadczenia
- silna motywacja do pracy
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Zadania:
- rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn;
- przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją;

Oferty pracy (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:

job.radomsko@aquila.vpk.pl

9 + 15 + 5 =   (oblicz)