Co warto zobaczyć:
Oferuje, Pomorskie, Gdańsk   dodano: 2015-11-12 16:57:23

Inwentaryzacja 22 i 23 listopada w Gdańsku!

Szukamy osób chętnych na inwentaryzację ktĂłra odbędzie się w Gdańsku 22 i 23 listopada w godzinach nocnych!
Zakres obowiązków pracownika:
- Inwentaryzacja towaru w godzinach wieczornych i nocnych
- Liczenie stanów sklepowych i magazynowych.
Wymagania stawiane przed pracownikiem:
- Mile widziani uczniowie i studenci,
- Dokładność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie,
- Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji
- Pełnoletniość.
Oferujemy ze swojej strony:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno - prawną,
- Możliwością zdobycia cennego doświadczenia,
- Możliwością stałej współpracy przy kolejnych zleceniach.
Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro.gdansk@beetsma.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 733-351-669
w tytule wiadomości wpisując: "Inwentaryzacja – Gdańsk”
Numer referencyjny: 5169

7 + 2 + 1 =   (oblicz)