Co warto zobaczyć:
Oferuje, Pomorskie, Gdańsk   dodano: 2013-07-22 12:49:02

Kosmetyczka/Kosmetolog

Estetic Studio Kosmetyczne w związku z prężnym rozwojem firmy poszukuje osobą™ na stanowisko Kosmetyczka/ Kosmetolog.

Wymagania:
- Ukończone studium kosmetyczne.
- doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w wykonywaniu wymienionych poniźej zabiegĂłw.
- Silna motywacja do pracy.
- Nastawienie na rozwĂłj.
- Miła aparycja.
- Wysoka kultura osobista.
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem.

Obowiązki:
Wykonywanie zabiegĂłw:
- mikrodermabrazji,
- peelingu kawitacyjnego,
- masaĹźu twarzy, szyi i dekoltu,
- oczyszczania twarzy,
- henny i depilacji,
- depilacji woskiem,
- zabiegów na ciało,
- manicure, pedicure.

Oferujemy:
- pracę™ na pełny etat.
- Szkolenia i rozwĂłj zawodowy.
- pracę™ w miłej atmosferze.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą: "WyraĹźam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zaznaczamy również Ĺźe będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

13 + 10 + 6 =   (oblicz)