Oferuje, Wielkopolskie, Poznań   dodano: 2012-07-24 10:54:50

Doradca Techniczny

Główne zadania:
• wspieranie działań„ zmierzających do pozyskania nowych klientów
• budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi Działu
• rozliczanie szkód komunikacyjnych
• tworzenie kosztorysów
• utrzymywanie stałego kontaktu z Ubezpieczycielami

Nasze Oczekiwania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku w warsztacie blacharsko-lakierniczym
• znajomością systemĂłw kalkulacyjnych EUROTAX i AUDATEX
• wykształcenie kierunkowe min. średnie techniczne
• profesjonalne i odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań
• wysokie zdolność organizacyjne i komunikacyjne
• prawo jazdy kat. B (kat. C będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:
• Stałą pracę™ w oparciu o umowę o pracę™
• pracę™ w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• otwartą ścieżkę awansu i rozwoju zawodowego
• szkolenia w ramach posiadanych przez firmę autoryzacji

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy opatrzyć numerem referencyjnym i przesłać drogą elektroniczną.
e-mail: praca@trans-poz.com.pl
Termin przyjmowania aplikacji: 6-08-2012r.
Numer referencyjny: Nr ref.: KRS/08/GOP

13 + 9 + 1 =   (oblicz)