Oferuje, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz   dodano: 2012-07-13 14:32:44

SPRZEDAWCA NOWYCH SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH IVECO

Główne zadania:
• pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
• efektywna sprzedaż samochodów
• raportowanie wyników
Kwalifikacje:
• doświadczenie w sprzedaży nowych samochodĂłw będzie dodatkowym atutem
• znajomością skutecznych technik pozyskiwania klientów
• komunikatywność i silnie rozwinięte zdolności negocjacyjne
• samodzielność i wysoka motywacja do pracy
• prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
• pracę™ pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzenia
• Możliwością ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Aktualny życiorys prosimy przesyłać na adres:
TRANS – POZ S.A., ul. Wieruszowska 2/8, 60-166 Poznań
lub na adres mail: praca@trans-poz.com.pl
Dodatkowe informacje o procesie rekrutacyjnym
pod nr. tel. 061 8607 313.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "WyraĹźam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

10 + 14 + 7 =   (oblicz)