Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2012-07-12 15:59:12

Partner Handlowy

Cenisz sobie samodzielność i niezależność? Poszukujesz dodatkowego źródła dochodu?
Posiadasz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej?

Jeśli tak, Zostań naszym PARTNEREM HANDLOWYM i sprzedawaj usługi do komunikacji
w biznesie dostępne w modelu cloud computing na platformie Focus Telecom Polska

Wymagania:
• DuĹźe zaangaĹźowanie w pracę™ oraz gotowość do sprzedaży nowoczesnych usług dla klientów biznesowych
• Chęć ciągłego zdobywania wiedzy na temat nowych technologii do komunikacji
w biznesie
• Własna działalności gospodarczej lub chęć do jej otwarcia
• Wysokie umiejętności sprzedaĹźowe

Oferujemy:
• Atrakcyjne jednorazowe oraz miesięcznie prowizje
• Bezpłatne szkolenia techniczne oraz handlowe
• Niezbędne materiały oraz wsparcie marketingowe
• Konkursy dla Partnerów, w których nagrodami są wycieczki zagraniczne oraz iPady

Zakres obowiązków:
• Czynne pozyskiwanie klientów oraz aktywna sprzedaĹź usług
• Dbanie o pozytywny wizerunek Focus Telecom Polska

Osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny +48 222 289 086 lub mailowy partner@focustelecom.pl

20 + 5 + 7 =   (oblicz)