Oferuje, Wielkopolskie, Kalisz   dodano: 2012-07-06 14:33:40

Doradca Serwisowy

Miejsce pracy: Kalisz
nr ref. DS/07/K/PP

Zadania na stanowisku Doradcy:
• obsługa klientów indywidualnych oraz flotowych
• nadzór nad jakością, zakresem i terminowością napraw
• kalkulacja zleceń – wycena usług
• przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane w autoryzowanym serwisie samochodowym)
• praktyczna wiedza nt. budowy i funkcjonowania samochodów
• wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziani absolwenci Wydziału Mechaniki i Budowy Maszyn)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
• orientacja na wyniki
• wysokie zdolności komunikacyjne

Firma oferuje:
• otwartą ścieżkę awansu zawodowego
• zatrudnienie na umowę o pracę™ w pełnym wymiarze czasu pracy
• atrakcyjny system szkoleń w ramach posiadanych przez TRANS-POZ S.A. autoryzacji

Aplikacje (CV z listem motywacyjnym) z nr. ref. prosimy przesyłać na adres:
TRANS - POZ S.A.,
ul. Wieruszowska 2-8,
60-166 Poznań
lub na adres mail: praca@trans-poz.com.pl

6 + 10 + 7 =   (oblicz)