Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2012-05-23 10:43:03

Asystent/ka Działu sprzedaży

Jeśli jesteś osobą… ambitną, pełna pomysłów, chętną do pracy i zdobywania nowych umiejętności, a kontakt telefoniczny z ludĹşmi nie sprawia Ci Ĺźadnego problemu - zapraszamy do złoĹźenia aplikacji:

Obowiązki:
- Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
- Umawianie spotkań handlowych
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- Wspieranie Handlowców w codziennych obowiązkach
- Bieżące prowadzenie terminarza spotkań

Oczekiwania:
- Zaangażowanie, odpowiedzialność
- Dyspozycyjność
- Miły głos i dobra dykcja
- Komunikatywność, entuzjazm, optymizm
- znajomością obsługi komputera
- Swobodne poruszanie się po Internecie

Kandydatom oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy od 9- 17
- Profesjonalne szkolenia
- pracę™ w dynamicznym zespole w szybko rozwijającej się firmy
- Możliwością awansu

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do nas swojego CV.
Aplikacje z nr ref. prosimy wysyłać na adres:
recepcja@focustelecom.pl
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ?WyraĹźam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

17 + 5 + 5 =   (oblicz)