Co warto zobaczyć:
Oferuje, Dolnoślą…skie,   dodano: 2012-04-11 11:01:23

Przedstawiciel ds. finansowo-ubezpieczeniowych

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój
• przedsiębiorczość
• sumienność i obowiązkowość
• nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
• dodatkowym atutem będzie znajomością rynku ubezpieczeniowego

Zakres obowiązków:
• aktywne poszukiwanie klientów
• profesjonalna sprzedaĹź produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
• dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
• stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• osiąganie założonych celów sprzedażowych

Kandydatom oferujemy:
• ciekawą pracę™ w dynamicznym i międzynarodowym koncernie
ubezpieczeniowym
• gruntowne przygotowanie do pracy
• szeroki program szkoleń rozwijających wiedzę i umiejętności
• pomoc i opiekę Menadżera
• dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszym roku pracy oraz atrakcyjny
system prowizji i premii
• jasno określoną ścieżkę kariery

11 + 20 + 2 =   (oblicz)