Co warto zobaczyć:
Oferuje, łódzkie , Łódź   dodano: 2012-03-21 10:20:44

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży Usług – ŁÓDĹš

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: 02/11/PH
Opis stanowiska:

Budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi Klientami w oparciu o partnerstwo i oferowanie nowoczesnych rozwiązań biznesowych
Raportowanie sprzedaży
Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

Wymagania:

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
znajomością pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B
Wytrzymałość w realizowaniu celów
doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze B2B będzie dodatkowym atutem

Oferta:

pełna wyzwań praca na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie
Możliwością rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Szkolenia produktowe
Atrakcyjny system premiowy
Samochód służbowy

Dodatkowe informacje:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do nas swojego CV.

Aplikacje z nr ref. Prosimy wysyłać na adres:

praca.lodz@focustelecom.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „WyraĹźam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).”

14 + 16 + 4 =   (oblicz)