Co warto zobaczyć:
Oferuje, Wielkopolskie,   dodano: 2011-12-14 14:16:06

Telemarketer

Opis stanowiska pracy:
Praca w biurze
Zadaniem osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie obsługa klienta oraz sprzedaĹź usług telekomunikacyjnych NETIA (call center).
Premie, dodatki: Przewidziane i uzaleĹźnione od efektĂłw wykonywanej pracy
Wymagania:
umiejętności argumentacji i przekonywania
płynnej, dynamicznej wymowy
poczucia humoru
dynamiki w działaniu i nastawienia na realizację celów
logiczne myślenie
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
(mile widziani byli handlowcy TP, DIALOG, NETIA, TELE2 itp.)
Przedział wynagrodzenia:700,00 zł - 2.500,00 zł miesięcznie (Brutto)
Rodzaj pracy: Obojętne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia, Umowa o dzieło, Umowa o prace
Czas trwania umowy: okres prĂłbny
Liczba wakatĂłw: 8
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia
Min. wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki: do 50%
BranĹźa: Praca SprzedaĹź - SprzedaĹź i Telemarketing
Kontakt
ul. Raszkowska 22.9
63-400 OstrĂłw Wielkopolski
Tel. +48 62 591 00 86
Fax. +48 22 480 48 16
e-mail. info@centrumdil.pl

11 + 20 + 4 =   (oblicz)