Oferuje, Wielkopolskie, Poznań   dodano: 2011-10-25 09:44:04

BRYGADZISTA brygady elektromonterĂłw

OBOWIĄZKI:
- koordynacja i uzgadnianie harmonogramu prac z przełożonymi
- planowanie organizacja pracy podległych pracowników
- monitorowanie bieżących i planowanych potrzeb materiałowych
- koordynacja prac w odniesieniu do innych branĹź
- odpowiedzialność za pracę™ podległego zespołu pracowników
- przestrzeganie harmonogramu prac
- przestrzeganie zasad BHP i p.poĹź.
WYMAGANIA
- doświadczenie w koordynowaniu pracy elektromonterĂłw
- doświadczenie w realizacjach obiektĂłw komercyjnych, galerii handlowych, obiektĂłw biurowych
- doświadczenie w zakresie instalacji sn
- uprawnienia SEP E i D - do i powyĹźej 1 KV
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- zdolności organizacyjne
- samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny
Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl
Numer referencyjny: BRG/10/PO
Termin nadsyłania dokumentów: 04-11-2011r.

11 + 5 + 6 =   (oblicz)