Oferuje, Mazowieckie, Warszawa   dodano: 2011-01-19 08:56:59

ASYSTENT HANDLOWY - Warszawa

OPTICOSTS poszukuje asystentĂłw handlowych, do nowego zespołu w Warszawie.

Główne zadania:
§ pozyskiwanie klientów dla brytyjskiego partnera Opticosts
§ tworzenie własnej bazy klientów Opticosts w Polsce,
§ utrzymywanie stałych relacji z klientami;

Oczekiwania:
§ wykształcenie min. średnie
§ wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
§ samodzielność i kreatywność
§ Umiejętność planowania własnej pracy
§ konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów;
§ ukierunkowanie na rozwój osobisty i podnoszenie swoich kwalifikacji

GRUPA OPTICOSTS gwarantuje:
§ profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy w OPTICOSTS
§ nienormowany czas pracy
§ praca w młodym, kreatywnym zespole
§ atrakcyjny system wynagrodzenia – umowa o dzieło (prowizja + premia za efektywność)
§ dla 30 najlepszych – awans na stanowisko managera, umowa o prace i system premiowy

Osoby zainteresowane współpracę… proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@opticosts.pl, do 1 lutego 2011r.

13 + 19 + 4 =   (oblicz)